Cviky Prsa

Benčpres s úzkým úchopem

Provedení

Položte se na vodorovnou tréninkovou lavici tak, aby hýždě spočívaly na ploše lavice a chodidla byla přitisknutá k zemi. V závislosti na ohebnosti zápěstí uchopte obouruční činku nadhmatem na šířku 10-40 cm. Pomalým pohybem, během něhož lokty směřují od těla , spusťte činku k hrudnímu koši. Poté činku zvedněte opět vzhůru.Při spouštění nádech, s tlakem výdech. Cvik buduje prsní svaly u kosti hrudní. Držením loktů blízko těla přechází velký díl zátěže na přední část svalu deltového a trojhlavý sval pažní (na základě toho muže být zařazen do tréninku paží. K provádění cviku lze použít také stroj se svodidly pro vedení osy činky.

Chiashake dietní nápoje a produkty

Pozor: V závislosti na individuální tělesné stavbě může úzký úchop vést k bolestem zápěstí. V tom případě šířku úchopu poněkud zvětšete.

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..