Cviky Home Jak nabrat Jak zhubnout Pro ženy Videa

Fitness stroje pro domací posilovnu

Balanční podložka
Jiří Mišurec

Chtěli by jste začít cvičit, ale když už se k cvičení ve fitness centru přemluvíme, tak vesměs většina nestíhá cvičit a po pár týdnech přestane svou postavu zdokonalovat úplně. Důvodů, proč to tak je mnoho. Nejčastější příčinou toho, že s cvičením přestanete, je lenost, nedostatek času, ale také nezkušenost a představa, že vaši vysněnou postavu budete mít do 14 dní, začnete jíst proteinové tyčinky a další prostředky ke zhubnutí či přibrání svalové hmoty a ono pořád nic.
Pokud se s výše uvedeným popisem ztotožňujete, tak právě pro Vás máme řešení a to v podobě fitness strojů pro domácí cvičení. Tyto fitness stroje jsou určené pro domácí využití, aby jste mohli cvičit v době kdy máte čas a nemusíte nikam docházet. Výhodou fitness strojů pro domácí cvičení je jejich skladnost a to, že můžete stroj využít kdykoliv kdy si najdete čas a cvičit u televizních novin. Tipy na nejlepší domácí fitness stroje, které jsou k něčemu naleznete níže.
V první řadě se určitě musím zmínit o balanční podložce, která je nezbytnou součástí domácího fitness. Balanční podložka slouží jako zpevňovací a hubnoucí prostředek, jak pro muže tak i pro ženy. Na výběr máte několik balančních podložek, které se skoro od sebe neliší. Záleží už jen na Vás, kterou si vyberete a které komponenty budete mít navíc k balanční podložce.


Další výkonný a moderní fitness stroj je eliptický trenažér, který Vám zaručeně dopomůže k Vaší výsněnné postavě. Ale co je ten eliptický trenažér?Eliptický trenažér eliptický trenažér je vysoce moderní trenažér, který při posilování Vašich svalových skupin nezatěžuje klouby, proto eliptický trenažér mohou využít opravdu všichni. Tímto moderní trenažérem posilujete zejména nohy, boky, hýždě i zádové svalstvo a tak umožňuje protažení a zpevnění celého těla.

Chiashake dietní nápoje a produkty

Teď když jsem vám popsal některé fitness stroje pro domácí využití, tak si něco řekneme o motivaci a jak dlouho cvičit. Jak už jsem zmiňoval na začátku když už začneme cvičit tak u toho dlouho nezůstaneme, ale proč to tak je? Většina lidí má mnoho práce a závazků, tak je někdy téměř nemožné sehnat ještě čas a energii právě na to dojít do fitness centra. Proto buď si seženete schopného partnera, který Vás doslova vytáhne na cvičení a nebo využijte domácí posilovny. Kde nemusíte nikam chodit a můžete cvičit u televize nebo při povídání s partnerem. Ale především to záleží na Vás jestli budete dále kinout na gauči nebo se zvednete a konečně něco budete dělat! Teď přichází otázka kolik stačí cvičit, abych měl lepší postavu? Podotýkám lepší postavu a ne dokonalou na kterou se opravdu musíte snažit dlouho. Ze začátku si dejte malé cíle, které budou obsahovat cvičení na fitness stroji minimálně 3 krát týdně po 30 min na fitness strojích a 15 min cviky na břicho. Dále už je jen na Vás jak si to rozvrhnete kdy budete cvičit, ale doporučuji cvičit dopoledne nebo ráno kdy Váš mozek se při cvičení okysličí a tím pádem lépe pracuje po celý den.

Zapomeňte na to, že budete mít postavu lepší za 2 týdny! Výsledky uvidíte nejdříve za 30 dní, ale pokud budete opravdu cvičit a neodkládat to na další dny.

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..