Home Jak nabrat Jak zhubnout Pro muže Pro ženy

Posilovna a další pomocníci v boji proti vánočním kilům navíc

Posilovna a další pomocníci v boji proti vánočním kilům navíc
Jiří Mišurec

Když nechcete, aby se na vás vánoční pohoda podepsala několika kilogramy navíc, nesmíte jen lenošit v gauči.

Zároveň také nečekejte až na nový rok a začněte se sebou něco dělat, nejlépe ihned. Proč pomůže hlavně posilování a čím je třeba ho doplnit?

Posilování jako ideální aktivita pro každého

Posilování je perfektní sport, při kterém se hubne a současně se tvaruje postava do kýžených křivek. Má i tu výhodu, že můžete efektivně cvičit doma i v posilovně. Do posilovny byste měli chodit hlavně na začátku co nejčastěji a cvičit pod dohledem trenéra. Jedině zkušený profesionál vám pomůže s nastavením zátěže a provede vás jednotlivými cviky.

Chiashake dietní nápoje a produkty

Musíte si techniky osvojit, abyste se nezranili. Je hodně důležité, jakou posilovnu si vyberete. Musí vám být příjemné prostředí i lidi v ní. Mezi TOP patří KENTOYA FITNESS posilovna Praha 10. Za svůj druhý domov ji často volí i vrcholoví sportovci. Právě jejich výkony pro vás budou tou největší motivací. Navíc zde působí hned několik profesionálních trenérů. Mezi nimi je i Lukáš Osladil, mistr ČR a Evropy v kulturistice.

Jídelníček a odměňování

Cvičení musí jít ruku v ruce se správnou výživou pro vaše tělo. Snažte se na minimum omezit konzumaci sladkých a tučných jídel. Vaše strava by měla být bohatá především na bílkoviny a vlákninu. Naučte se jíst pravidelně. Rady, jak nejlépe nastavit jídelníček, najdete v tomto článku.

Vše půjde snáze, když se za dřinu naučíte odměňovat. Radost vám udělá třeba exotické ovoce, které byste si normálně nekoupili, nebo nové oblečení. Odměnit musíte také tělo, svaly a klouby potřebují regenerovat. Ve fitness centrum Praha 10 mají solárium, které blahodárně působí na uvolnění svalů. Minimálně jednou za 14 dní si zajděte na masáž, do sauny nebo vířivky. Perfektní je také plavání.

Když se budete řídit těmito jednoduchý radami, brzy si zdravý životní styl osvojíte, a pak už vás vánoční přejídání neohrozí!

TIP NA ČTENÍ:

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..