Home Jak zhubnout Pro muže Pro ženy

Black mamba je inovativní spalovač tuků

Black Mamba, jako inovativní přípravek na hubnutí
Jiří Mišurec

Redukce tukové tkáně a dobrá postava je při hubnutí aktuální téma, ale moderní životní rytmus ne vždy umožňuje trávit dostatek času v posilovně.

Vznik nadměrné tukové vrstvy je důsledkem nerovnováhy ve výživě, spánkového režimu a nepravidelnosti nebo nedostatku fyzické aktivity. Ale pokud je v procesu hubnutí docela snadné se zbavit nadváhy, pak je obtížnější spalovat tuk a udržovat krásnou úlevu. Proto jsou sportovní doplňky, a zejména spalovače tuků, mezi sportovci a amatéry velmi oblíbené.

Obecně platí, že spalovač tuků je nejúčinnější způsob, jak shodit přebytečný tuk, udržet svalovou hmotu a zvýšit tréninkový výkon. Američtí výrobci vyvinuli novou generaci sportovní výživy – výkonný spalovač tuků Black Mamba Hyperrush.

Chiashake dietní nápoje a produkty

Inovativní složení produktu nenechává žádnou šanci pro tuk! Výrazně zvyšuje výkonnost organismu, takže i při krátkých trénincích se nechtěné rezervy spálí mnohonásobně rychleji.

Jak Black Mamba funguje

Jak Black Mamba fungujePůsobení Black Mamba je zaměřeno nejen na aktivní lipolýzu a snížení chuti k jídlu, ale také na zvýšení energie a stimulaci centrálního nervového systému. Složky léku jsou vybírány a vyváženy se zvláštní péčí, aby se zvýšila účinnost každého vašeho tréninku a urychlilo se dosažení požadovaného výsledku.

Black Mamba Hyperrush je spolehlivý pomocník v období „sušení“, který vám umožní rychle spálit poslední centimetry tuku bez ztráty svalové hmoty. Tento lék je vhodný pro profesionální sportovce, ale při správném použití bude užitečný pro méně zkušené sportovce jakéhokoli pohlaví.

Vlastnosti spalovačů tuků

Výrobci spalovačů tuků Black Mamba Hyperrush zařadili výhradně přírodní složky, které mají komplexní účinek na tělo sportovce a zvyšují efektivitu tréninku.

Hlavní složky aditiv:

  • přírodní rostlinné extrakty, čaj a Sida Cordifolia – aktivují proces spalování tuků, kontrolují chuť k jídlu a zrychlují metabolismus;
  • kofein – dodává dodatečnou energii, která pomáhá zvyšovat sílu a vytrvalost, zlepšuje energetický metabolismus a stimuluje spalování tuků;
  • L-fenylalanin – zlepšuje psychickou náladu a koncentraci, stimuluje centrální nervový systém;
  • synefrin – zvyšuje syntézu adrenalinu, který snižuje tělesný tuk;
  • želatina – zvyšuje odolnost kloubů a svalové tkáně vůči fyzické námaze;
  • složky matrice Thermo-Rx/Extend-Rx – normalizují centrální nervový systém, stimulují sekreci norepinefrinu, potlačují hlad a urychlují projev svalové úlevy.

Předností Black Mamba je přírodní vícesložkové složení, rychlá vstřebatelnost a pohodlná tabletová forma. Sportovní doplněk “Black Mamba” vám dá nové pocity z tréninku a náhled na spalování tuků!

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..