Diety Jak zhubnout Pro muže Pro ženy

Bylinné džemy si na chléb nenamažete, vašemu zdraví ale prospějí!

Bylinné džemy si na chléb nenamažete
Jiří Mišurec

Milujete džemy? Teď si můžete pořídit i bylinkové. Společnost Everest Ayurveda jich má celou řadu! Na chléb si je sice nenamažete, užívat je však můžete po lžičkách nebo si z nich uděláte lahodný nápoj. Bylinný džem dokáže ohromit i jako dárek.

Pusťte změnu do vašeho zdravého životního stylu

Žijete zdravě, spoléháte se na sílu bylinek ve formě čajů a tinktur, tak proč na svém životním stylu něco měnit? Nemusíte. Pokud byste však chtěli, mohou vás stejně lahodné a zdravé bylinkové džemy příjemně překvapit. Oproti tradičním sypkým směsím jsou příjemnou změnou. Jsou to tatáž bylinky, na které jste zvyklí, akorát změnily svou formu. Nejsou tekuté ani sypké, společnost Everest Ayurveda vybrané směsi bylin namíchala do džemů. 200 gramů bylinného džemu je k dostání v praktické znovu uzavíratelné dóze. Vybrat si můžete z více druhů podle potřeb.

Jak užívat bylinné džemy?

Zatímco u čajů a tinktur je dávkování více méně jasné, u přípravy léčivého nápoje z bylinných džemů můžete být na vážkách. Ale nebojte se. Příprava léčivé směsi z bylinných džemů vás v péči o zdraví nijak nezatíží. Pro vaše vitálnější já úplně postačí, když jednu čajovou lžičku bylinného džemu jednou denně zapijete mlékem nebo vodou. Ten, kdo se rád ohřeje šálkem teplého nápoje, uvítá možnost rozmíchat čajovou lžičku bylinného džemu ve 250 ml teplé vody.

Chiashake dietní nápoje a produkty

Bylinné džemy jako lék i jako prevence

Bylinné džemy jsou vyrobené ze směsí nejvzácnějších bylinek. Každá jejich kombinace je speciálně určená na konkrétní zdravotní problém či oblast těla. Po léčivé síle bylinného džemu můžete sáhnout pokaždé, když už se u vás zdravotní problém objevil. Na škodu však není ani prevence zdravotních problémů. Samozřejmě, aby se účinky projevily, je potřeba bylinné džemy užívat pravidelně.

Z bylinných džemů si určitě vyberete

Z nabídky lahodných bylinných džemů si vybere naprosto každý. Společnost Everest Ayurveda jimi pokryla slušnou řádku zdravotních problémů a neduhů. Od pleti počínaje, střevy a vyprazdňováním konče. Ačkoliv se názvy jednotlivých džemů liší, mají stejnou koncovku – prash. Vybrat si můžete bylinný džem RASAPRASH pro výživu a energii, MAMSAPRASH pro vybudování svalové hmoty a celkové posílení, MEDAPRASH v případě, že chcete redukovat svoji váhu, ASTHIPRASH, když vás bolí klouby, MAJJAPRASH, když potřebujete posílit nervy a cévy. A takhle můžeme pokračovat.
Věříme, že si z nabídky bylinných džemů pro vaše zdraví vyberete to nejlepší.

Zakoupíte na eshopu s bylinkami: CestaBylin.cz

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..