Diety Home Jak zhubnout Pro ženy

Moderní stravování to je krabičková dieta

Moderní stravování to je krabičková dieta
Jiří Mišurec

Jak si udržet váhu a cítit se dobře? Snadná odpověď, to vám zaručí krabičková dieta.  Postupně se naučíte jíst zdravé jídlo z kvalitních surovin. Důležitou součástí je pravidelný režim a odměnou bude vitalita, zdraví a skvělá nálada a spousta energie.

To vše však nepřijde samo, je třeba dodržovat základních zásady a trochu si hlídat jídelníček. Dobrou zprávou však je, že tělo  si rychle zvykne na pravidelný režim a snadno se stane součástí vašeho každodenního života.

Nevíte jak na to?

Krabičkovou dietou vám rádi poradíme v našem brněnském sídle hotelu Gregor. Pro začátek se zkuste podívat na pár základních zásad, proč a kdy je krabičková dieta vhodná:

Chiashake dietní nápoje a produkty

Zásada č.1: vyváženost a pravidelnost (snídaně, přesnídávka, oběd, svačina a večeře) – tělo potřebuje energii

Zásada č.2: čerstvé suroviny obsahují více živin a pocit sytosti vydrží déle.

Zásada č.3: pravidelnost – tělo si rádo zvykne na pravidelný přísun kvalitního jídla.

Zásada č.4: odborně sestavený jídelníček – to nejlepší vám poradí jen odborník.

Zásada č.5: dobrá nálada – dobré jídlo, spánek, vitalita a radost.

Krabičková dieta je vhodná pro každého

Krabičková dieta je vhodná pro každého

Převážně pro ty, kteří z různých důvodů nemohou nebo nechtějí věnovat čas přípravám jídelníčku, sháněním surovin, vaření a plánování. My zjistíme vaše potřeby i možnosti, navrhneme řešení a postaráme se o dodání zdravého a nutričně vyváženého jídla. Na vás je si zvolit formu diety, která vám bude vyhovovat a vyzvednout si dobroty, které na vás čekají na odběrném místě nebo vám je přivezeme domů. Jíst se musí každý den, takže v pátek dostanete příděl i na víkend, aby byl zajištěn veškerý komfort a vaše spokojenost. Jídlo dovezeme vždy čerstvé na následující den.

Pokud se rozhodnete pro krabičkovou dietu, čeká vás týden na zkoušku. To jen proto, abyste si opravdu vyzkoušeli, jestli vám potraviny vyhovují a cítíte se komfortně. Našim cílem je vaše spokojenost a zdraví. Pokud je to v našich silách, rádi vám se vším poradíme, provedeme vás celým programem a vytvoříme ideální podmínky pro realizaci vašeho zdravého programu.

U nás můžete program kdykoli přerušit bez udání důvodů. Je to jen na vás. My vám dáme doporučení a záleží na vašich možnostech, co jste schopni zvládnout.

Navštivte nás v Brně a my vás rádi uvítáme i pohostíme.

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..