Home

Co pomáhá na bělení zubů

Co pomáhá na bělení zubů
Jiří Mišurec

Stačí se usmát a každý si všimne, zda jsou vaše zuby bílé anebo mají úplně jiný barevný odstín. Bílé zuby jsou určitě plusem, ale nemusí se vždy podařit. Barva zubů se za prvé mění během stárnutí člověka a dále ji mohou ovlivňovat například limonády, čaje, káva nebo kouření. Jestliže máte žluté, šedivé nebo hnědé odstíny zubů, i tak se dají vylepšit díky přípravkům vyvinutým speciálně na bělení.

Víte, kdy je nejlepší cvičit?

Zářivě bílé zuby v krátké době

Toužíte po bílých zubech? Můžete si zvolit nejvhodnější způsob bělení. Někomu vyhovuje ordinační bělení, kdy se vše provede odborníkem, ale pochopitelně musíte sáhnout hlouběji do peněženky. Provádět se dá také domácí bělení, kdy máte na výběr z mnoha přípravků.

Chiashake dietní nápoje a produkty

V prvé řadě si dojděte k zubaři na prohlídku. Před aplikováním různých bělících postupů musíte mít chrup bez zubního kamene a kazů. V opačném případě si projdete bolestivými problémy. K požadované bělosti zubů pomáhají speciální bělící pasty a gely. Zuby vybělíte i pomocí pudrů, pásků, bělících per nebo setů s pryžovým aplikátorem.

Bylinné džemy si na chléb nenamažete, vašemu zdraví ale prospějí!

Populární zubní pasty s bělícími účinky

Bělící zubní pasty patří mezi nejoblíbenější přípravky, protože se používají stejně jako běžné zubní pasty. Díky pravidelnému čištění dochází k odstranění skvrn ze zubů a k navrácení přirozené barvy. Intenzita účinnosti závisí na vybraném výrobku. Vysokou kvalitou vyniká například Swissdent Nanowhitening bělicí zubní pasta. Jde o šetrnou pastu s velice nízkou hodnotou abrazivity 24 RDA.

Konopné lúpané semienko Carun posilní imunitu aj počas jesenných a zimných mesiacov

Patří do málo pěnivých druhů – neobsahuje SLS. Co však má obsaženo jsou enzymy bromelain a papain pro odstranění povrchového zabarvení zubů a bioaktivní kalcium peroxid v nanoformuli k odbarvení barevných pigmentů mezi krystaly skloviny. Přispěje i k revitalizaci dásní díky obsaženému vitamínu E a koenzymu Q10.

Za dalšího pomocníka na bělení lze zvolit zubní pastu Lacalut bez peroxidu. Pasta má i leštící účinek a zabraňuje krvácení dásní. Během používání šetrně odstraní zabarvení na zubní sklovině, které bylo způsobeno kouřením nebo strava (káva, červené víno, čaje atd.). Zubní pasta k bělení zubů Lacalut white je určena k dennímu používání. Posléze vaše zuby získají původní jas, přirozenou bělost a rovněž budete ochráněni před zubním kazem.

Co všechno ovlivňuje testosteron?

Bílé zuby a svěží dech

Dokonalá péče o zuby se vždy zakončuje výplachem ústní dutiny ústní vodou. Bělost zubů podporuje Lacalut white ústní voda určená k odstranění zabarvení zubní skloviny a k zamezení zápachu z úst díky chloridu zinečnatému.

Lacalut white ústní voda bez alkoholu rozpouští zabarvení na zubech bez agresivních bělících složek. Zubní sklovina se remineralizuje a zpevňuje. Silně antisepticky působí obsažený olej z tymiánu a také olej z eukalyptu, který má též osvěžující a dezinfekční účinky.

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..