Diety Home Jak zhubnout Motivace Pro muže Pro ženy

Chystáte se hubnout? Hubněte hlavně zdravě!

Hubnutí
Jiří Mišurec

Diety a hubnutí, to je pro mnoho žen celoživotní úděl. Střídavě hubnou, poté se objeví jo-jo efekt a všechny kilogramy, plus nějaké navíc, přiberou. Znovu se pak snaží nadbytečné kilogramy zhubnout a zase se jim to podaří, ale opět přiberou. A tak to jde pořád dokola. Takovéto hubnutí a zase zpětné přibírání není vůbec nic dobrého a to nejen pro vaše sebevědomí, kdy se chvíli cítíte dobře a pak zase špatně. Má to vliv také na vaše zdraví. Neustále výkyvy váhy nejsou vůbec nic dobrého a zdravého!!

Chcete zhubnout už napořád?

Mnozí z nás mají vidinu ideální postavy, ideální váhy, ideálního těla. To je jasné, chceme se přiblížit co nejvíce tomuto ideálu. Mnoho žen je proto schopno držet velmi drastickou dietu určitou dobu, docílit vysněné postavy a pak se vrátit ke svým stravovacím návykům, čímž se kilogramy logicky vrátí zpátky. Navíc, v době diety hlady šílíte, protože jíte ten zeleninu, suchary, kuřecí maso a to vše v naprostých pidi porcích. A to je právě špatně. Sice zhubnete do požadované velikosti, ale kilogramy se vrátí a navíc, takovýmito opakovanými dietami si můžete ublížit a nevratně poškodit své zdraví.

U hubnutí nejde ani tak o diety, protože ty v zásadě nepomáhají. Je nutné, abyste změnili celý svůj životní styl. Do svého programu zařadili pohyb, sporty a jídelníček zcela překopali a dodali do něj zdravé potraviny a to v dostatečném množství. A tento styl dodržovat nejen v období hubnutí, ale i po něm. Ne každý si umí poradit s jídelníčkem, se cvičením, proto je mnoho odborníků, například Naturhouse, kde vám pomohou a poradí, co všechno jíst, jak cvičit, aby vaše hubnutí bylo zdravé a hlavně trvalé.

Chiashake dietní nápoje a produkty

Hubnutí pod dohledem výživového poradce

Hubnutí je dlouhodobý proces, který je pro jednoho velmi jednoduchý a lehký, jiný se s hubnutím potýká, pere a neví, jak správně hubnout a jak na to. Popřípadě zkoušíte hubnout všemožně, ale pořád to nejde a nejde. Už si zoufáte a nevíte si rady. A právě pro vás je zde k dispozici výživový poradce. To je vyškolená osoba, která ví, jak hubnout zdravě a přitom nehladovět. Sejde se s vámi, změří si vás, zváží si vás a navrhne vám jídelníček, který bude přímo pro vás.

Pomůže vám s potravinami, které byste měli jíst pravidelně a kterým se naopak vyhnout. Může vám poradit také se sportem a sportovní aktivitou, která bude přímo pro vás vhodná. K odborníkovi docházíte na pravidelné kontroly, kde budete konzultovat, jak vám hubnutí jde, popřípadě co nejde. Když něco nejde, snažíte se spolu přijít na to, kde je problém. Výživového poradce můžete najít na internetu, například Svět zdraví takovéto odborníky doporučuje.

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

1 Komentář

  • Je to uzasne uz jsme zhubli tri kyla a citime se mnohem lip. Kvuli fitness strance jsem to dokazali.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..