Diety Home Jak nabrat Jak zhubnout Pro muže Pro ženy

Bílkoviny jako základní stavební látka svalové hmoty

Proteiny
Jiří Mišurec

Pro lidské tělo je velmi důležité to, aby vše v něm dobře fungovalo a tím pádem bylo vše v pořádku. Jedině tak vás nebudou trápit žádné potíže. Člověk musí do těla dostávat denně tři základní složky a to bílkoviny, sacharidy a také tuky. To vše vaše tělo potřebuje, a když vynecháte jednu složku, bude vaše tělo ochuzeno a tím pádem bude trpět nedostatkem. Proto nejsou moc vhodné diety, kde úplně vynecháte sacharidy, nebo úplně vynecháte tuky. Nejsou to zdravé diety.

Bílkoviny neboli odborně proteiny

Bílkoviny jsou základní stavební částí svalové hmoty. Pokud se řadíte mezi sportovce, proteiny jsou pro vás velmi důležité. Výkony mnoha sportovců závisí především na síle a na svalové hmotě. To znamená, že i proteiny do určité míry ovlivňují sportovní výkony. Proteiny můžeme získávat nejčastěji z pokrmů a jednotlivých potravin. Nejvíce bílkovin najdeme například ve vejcích. Dále také v mléce, v rýži, v rybách, hovězím mase a dalších potravinách.

Jestliže se řadíte mezi aktivní sportovce, můžete také využít proteiny ve formě doplňků stravy. Správná sportovní strava velmi často ovlivňuje růst svalů a svalové hmoty a i když se budete snažit sebevíc, pokud nemáte dostatek bílkovin, nedocílíte takového nárůstů svalů. Proto si můžete proteiny zakoupit a tělu je dodávat v dostatečném množství. Na této stránce také najdete podrobné informace k jednotlivým produktům i k tomu, jak proteiny správně užívat.

Chiashake dietní nápoje a produkty

Kvalitní služby výživových poradců

Tento internetový obchod se kromě prodeje sportovního vybavení a sportovní stravy zaměřuje také na výživové poradenství. Zde se můžete poradit s odborníky a specialisty. Můžete se zeptat na vše, co vás zajímá okolo zdravé výživy, sportovní stravy, fitness výživě i pokud chcete shodit nějaké ty kilogramy, které máte navíc. Když hubnete zdravě, znamená to, že i trvale, bez jo-jo efektu.

Výživový poradce vám odborně poradí a pomůže, abyste jedli zdravě a přitom dostatečně. Nebudete tak trpět pocity hladu a zároveň budete hubnout zdravě. Výživový poradci jsou zde velmi sympatičtí. Navíc mají jedno velké plus. Ke všem svým klientům přistupují individuálně a věnují mu důkladnou péči, což je velkým přínosem a klienti to velmi oceňují.

Další poskytované služby

Tento internetový obchod je velmi přístupný a vstřícný všem lidem a snaží se, aby byli jejich klienti maximálně spokojeni a rádi se vraceli nadále zpátky. To je také důvod, proč je dobré se zde zaregistrovat a získávat výhody! Jako registrovaný zákazník totiž můžete získat velmi zajímavé slevy na určité produkty. Je zde tým odborníků, kteří jsou připraveni vám pomoci se vším a také vám velmi odborně a kvalitně poradit.

A to, ať už se to týká přímo jednotlivých produktů, jejich složení, jejich užívání, nebo přímo objednávky. Jestliže si nevíte rady se samotnou objednávkou i s tímto vám zde poradí. Internetový obchod disponuje stovkami až tisícem výrobků, které mají skladem, což zaručuje, vyřízení vaší objednávky v opravdu velmi krátkém termínu.

Objednávky, které jsou přijaty dopoledne, se vyřizují ještě tentýž den, což vám zaručuje opravdu velmi kvalitní služby a rychlé jednání. Internetový obchod vás také průběžně informuje o tom, jaká je výše vaší objednávky. Vy tak máte přehled o tom, za kolik již máte nakoupeno. Pakliže nakoupíte v minimální výši 1800 Kč, poštovné nehradíte.

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..