Home

Chcete mít zdravého psa? Pak dbejte na doplňky stravy!

Psí doplňky stravy
Jiří Mišurec

Přinášíme vám něco netradičního ze zdravotného stylu a  nyní půjde o psí doplňky stravy. Mnohdy i vaší miláčci vám pomáhají hubnout. Říká se, že pes je nejlepší přítel člověka. Mnoho lidí se tím řídí a tak svého psa skutečně bere jako plnohodnotného člena rodiny. A tak se také o něj starají. Krmíte ho, venčíte ho, snažíte se, aby byl zdravý a také spokojený. Když je váš psí mazlíček nemocný, děláte vše proto, aby se vám uzdravil. Někteří psi však mohou mít o něco citlivější žaludek, horší prokrvení celého těla a podobně. A když je váš zvířecí miláček zdravý, chcete mu i tak dopřát to nejlepší z nejlepšího! Vitamíny jsou stejně důležité jak pro lidi, tak pro zvířata! Díky nim mají mnohem lepší srst, zdravé a pevné kosti a podobně!

Doplňky stravy existují i pro psy!

Lidé za pomoci různých doplňků stravy dopřávají svému tělu dostatek vitamínů, minerálů, antioxidantů, které nemohou z běžné stravy do těla dostat. Doplňky stravy tak vašemu tělu pomáhají, chrání jej před různými bakteriemi, viry a dalšími nepříjemnými nemocemi. Věděli jste, že doplňky stravy dnes existují i pro vaše čtyřnohé miláčky? Doplňky stravy pro psy se specializují na mnoho psích problémů a pomáhají je vyřešit.

Přispívají mimo jiné k lepším trávicím pochodům vašich psů, napomáhají ke zdravým a také pevným kostem, k pevným a zdravým zubům, k lepší a pružnější srsti a také kůži. K tomu navíc pomáhá k celkovému prokrvení celého těla a také k zmírnění svědění. Doplňky stravy pro psy také zajistí celkovou vitalitu vašeho pejska, který se vám jistě odmění svou aktivitou! Jestliže je váš pejsek z mnoha neznámých zvuků či lidí vyděšený a vystrašený, i pro něj existuje doplněk stravy, který jej uklidní. Pomůže vám také zklidnit pejska, kterého stresuje cestování vlakem nebo autem.

Chiashake dietní nápoje a produkty

Doplňky stravy pro psy na bázi přírody

Některé doplňky stravy obsahují chemické stopy a ne všichni chtějí svého pejska dopovat chemickými doplňky stravy. U produktu cdVet však nic podobného řešit nemusíte! Přípravek je ryze přírodní, vyroben pouze z přírodních zdrojů. Takže nemusíte mít žádné obavy, že vašemu pejskovi budete dobrovolně podávat doplňky stravy pro psy s chemickým přídavkem. Díky nim se zlepší celková vitalita vašeho čtyřnohého miláčka, pejsek bude celkově zdravější, odolnější.

Další přírodní přípravky

Společnost cdVet nabízí například také přípravek, který odpuzuje klíšťata, který šetrně čistí psí orgány, pomáhá čistit uši, pomáhá pečovat o oči, pomáhá také v péči o psí tlapky a mnohé další. Přírodní léky pro psy jsou mnohem k psímu tělu ohleduplnější a šetrnější. Společnost cdVet se dlouhodobě zabývá tím, aby se vašemu psímu miláčkovi dostalo té nejlepší péče a těch nejlepších doplňků stravy, díky kterým psí tělo nezatěžujete chemií, ale dodáváte mu jen ty nejlepší živiny a vitamíny, které si váš psí mazlíček určitě zaslouží!

 

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..