Diety Jak zhubnout Pro muže Pro ženy

Banánová dieta – Proč banánovou dietu?

Jiří Mišurec

Banán je dobrá náhražka dobrého pamlsku protože, obsahují jen velmi málo proteinů. I při banánové dietě je

Banány pojídejte k svačině nebo jako doplněk k normálním jídlům- jako snídani si můžete dát například banány, bílý jogurt a ovesné vločky.potřeba stále jíst potraviny jako mléčné výrobky, luštěniny, vejce nebo maso,ryby jinak Vám při dietě hrozí velký úbytek svalstva. A úbytek svalstva = pomalejší spalování kalorií v organismu.

1. pravidlo

Chiashake dietní nápoje a produkty

Pokud chcete aby banánová dieta působila a to bez jojo efektu, nezkoušejte jíst pouze banány místo běžných hlavních jídel(snídaně, oběd, večeře).

2. pravidlo

Banány pomáhají při hubnutí, protože zabraňují překyselení organismu a tím pádem zabraňují zadržování vody ve Vašem těle.

Navíc banány obsahují mnoho vody a vlákninu. Právě kombinace voda + vláknina vytváří pocit zasycení.

Banány by se však neměly jíst na noc.

Proč?

Banány do těla dodávají rychlé sacharidy a organismus v noci příliš sacharidy nepotřebuje, často přebytečné sacharidy mění na podkožní tuk.

3. pravidlo

Pijte pravidelně před jídlem i během jídla a po celý den, hlavně když cvičíte. Díky tomu zvětšíte objem stravy v žaludku a zvýšíte pocit sytosti.

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..