Jak zhubnout Pro ženy

Recenze webové stránky Zdravý životní styl

zdravý životní styl
Jiří Mišurec

Stránek o zdravém životním stylu, které jsou doslova plné receptů a článků o tom, jak zdravě hubnout a jak nejlépe shodit nadbytečné kilogramy je velká spousta. Některé jsou pro čtenáře skutečným přínosem, jiné naopak nepřináší téměř vůbec nic nového.

Čtenář z nich nedokáže získat nic pozitivního, cítí, že po prozkoumání stránky neví téměř vůbec nic nového a nic podstatného. Některé internetové stránky jsou navíc také pořádně nepřehledné a nesrozumitelné. Jaké jsou tedy internetové stránky Super životního stylu? Nabídnou něco nového?

Přehledné a jednoduché

Osobně nemám moc ráda stránky, kdy na vás začne hrát hudba, vše okolo se začne pohybovat a vy tak prakticky nevíte, na co se začít dívat dříve, co vás více zaujalo. Zaujme (nebo odpudí) vás především hudba a skutečný důvod, proč jste se na stránku vůbec vydali tak upadá.

Chiashake dietní nápoje a produkty

Stránky super životního stylu jsou v tomto zcela jiné. I když by někdo mohl říci, že jsou jednoduché, až nudné, podle mého soudu jsou naprosto v pořádku. Jsou jednoduché a přehledné, což je důležité. Rozděleny jsou do různých sekcí, kde se objevují články, takže si čtenář může bez problémů najít přesně tu oblast, která jej zajímá. Vše je navíc i příjemně barevně sladěno, takže stránky nebijí do očí a nepřipadáte si jako na stránkách cirkusů nebo na blogu mladých slečen.

Jednotlivé sekce přinášejí komplexní informace

Hubnutí není jen o vyvážené stravě. Přesto se vyskytují stále články, které lákají čtenáře na „bezbolestnou“ dietu, díky které nemusíte cvičit a zhubnete také. To sice ano, ale hubnete pomaleji, nezdravě a krátkodobě.

I stránka super životní styl to chápe a proto jsou sekce skvěle rozdělené a obsahují jak jídlo, tak pohyb a důležitý odpočinek. Navíc je zde velmi dobrá sekce recepty, která je dále rozdělena do podsekcí jako snídaně, dopolední svačiny, obědy, odpolední svačiny a večeře. Nemusíte tak složitě přemýšlet nad tím, co si udělat k jídlu, aby to bylo zdravé a chutné. Inspiraci najdete v této sekci.

Reality show

Kromě všech jiných pozitiv má tato stránka jeden tahák, který bych osobně označila za ten hlavní. A to je reality show, kde budete svědky toho, jak se sám autor pustil do změny životního stylu. Podělí se s vámi prakticky o všechno.

V počátečním článku odhaluje, že k této změně jej přiměl hlavně jeho syn, kterému chce být zdravým a spokojeným otcem, ale také dobrým příkladem do budoucna. Také se zde nachází přesně rozepsaný jídelníček, kterým je možno se inspirovat, autor také věnuje svůj čas pohybu, který je také v jednotlivých článcích zobrazen. Pokud chcete sledovat autorovu změnu, tak neváhejte a navštivte stránky super životní styl.

O autorovi

Jiří Mišurec

Jiří Mišurec

Zdravé výživě a aktivnímu pohybu se věnuji zhruba od 14 let, kdy jsem začal mít zájem o ženy a než si našel svou ženu. Nyní mé zkušenosti předávám svým dětem a čtenářům, kteří mají zájem něco změnit. Žiji zdravým životním stylem, který mi dodává energii do dalších dní, plných zážitků.

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..