Síla Reiki

Kurzy Reiki

Reiki je alternativní léčivá metoda, která vychází z učení východní filozofie. Reiki pochází z Japonska. Skutečný počátek Reiki však nelze vysledovat, jelikož se zde objevuje podobnost s metodami léčení, které jsou ještě starší. Alternativní léčivá metoda Reiki pracuje s energiemi a s čakrami. Člověk, který má čakry vyrovnané, energie mu proudí bez překážek, je člověk zdravý a vitální Reiki pracuje s lidmi, především tedy s lidským tělem, i když se Reiki dá provozovat také na dálku.

Stupně Reiki a jejich možnosti

Reiki se vyučuje ve čtyřech stupních. První stupeň je určen hlavně léčbu sebe sama, také můžete léčit druhé pomocí přikládání rukou. Po absolvování druhého stupně můžete léčit jak přikládáním rukou, tak na dálku. Třetí stupeň dává léčiteli větší možnosti při léčbě a čtvrtý stupeň dává možnost a oprávnění také druhé zasvěcovat a vyučovat Reiki.

Jak se Reiki provádí?

Alternativní léčivou metodu Reiki může provádět pouze člověk, který prošel zasvěcením, absolvoval kurz Reiki. Reiki se nejčastěji provádí tak, že se přikládají ruce na tělo. Je jedno, na jaké místo se ruce přikládají, energie si vždy najde sama místo, které je potřeba posílit a léčit. Přes dlaně prochází energie do těla druhého člověka. Metodu Reiki nemusíte provádět pouze osobně, lze jí provádět také na dálku.

Chci provozovat Reiki, jak na to?

Reiki čerpá z toho, že vše okolo nás je energie. Vesmír i my samotní jsme energie. Reiki využívá čistou energii a dále s ní pracuje tak, aby co nejvíce posloužila člověku, který jí potřebuje. Je možno absolvovat kurz Reiki, kde vás kvalifikovaný personál zasvětí do všeho potřebného, získáte certifikát a můžete Reiki provozovat. Esoterická škola  www.shamballa-reiki.cz v Prostějově poskytuje tyto Reiki kurzy. Kurzy je možno absolvovat osobně v centru města Prostějov, ale také dálkově. Po absolvování kurzu získáte zasvěcení, certifikát a skripta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.