Co pomáhá na bělení zubů

Co pomáhá na bělení zubů

Stačí se usmát a každý si všimne, zda jsou vaše zuby bílé anebo mají úplně jiný barevný odstín. Bílé zuby jsou určitě plusem, ale nemusí se vždy podařit. Barva zubů se za prvé mění během stárnutí člověka a dále ji mohou ovlivňovat například limonády, čaje, káva nebo kouření. Jestliže máte žluté, šedivé nebo hnědé odstíny zubů, i tak se dají vylepšit díky přípravkům vyvinutým speciálně na bělení.

Zářivě bílé zuby v krátké době

Toužíte po bílých zubech? Můžete si zvolit nejvhodnější způsob bělení. Někomu vyhovuje ordinační bělení, kdy se vše provede odborníkem, ale pochopitelně musíte sáhnout hlouběji do peněženky. Provádět se dá také domácí bělení, kdy máte na výběr z mnoha přípravků. V prvé řadě si dojděte k zubaři na prohlídku. Před aplikováním různých bělících postupů musíte mít chrup bez zubního kamene a kazů. V opačném případě si projdete bolestivými problémy. K požadované bělosti zubů pomáhají speciální bělící pasty a gely. Zuby vybělíte i pomocí pudrů, pásků, bělících per nebo setů s pryžovým aplikátorem.

Populární zubní pasty s bělícími účinky

Bělící zubní pasty patří mezi nejoblíbenější přípravky, protože se používají stejně jako běžné zubní pasty. Díky pravidelnému čištění dochází k odstranění skvrn ze zubů a k navrácení přirozené barvy. Intenzita účinnosti závisí na vybraném výrobku. Vysokou kvalitou vyniká například Swissdent Nanowhitening bělicí zubní pasta. Jde o šetrnou pastu s velice nízkou hodnotou abrazivity 24 RDA. Patří do málo pěnivých druhů – neobsahuje SLS. Co však má obsaženo jsou enzymy bromelain a papain pro odstranění povrchového zabarvení zubů a bioaktivní kalcium peroxid v nanoformuli k odbarvení barevných pigmentů mezi krystaly skloviny. Přispěje i k revitalizaci dásní díky obsaženému vitamínu E a koenzymu Q10.  Přípravky na bělení zubů najdete zde.

Za dalšího pomocníka na bělení lze zvolit zubní pastu Lacalut bez peroxidu. Pasta má i leštící účinek a zabraňuje krvácení dásní. Během používání šetrně odstraní zabarvení na zubní sklovině, které bylo způsobeno kouřením nebo strava (káva, červené víno, čaje atd.). Zubní pasta k bělení zubů Lacalut white je určena k dennímu používání. Posléze vaše zuby získají původní jas, přirozenou bělost a rovněž budete ochráněni před zubním kazem.

Bílé zuby a svěží dech

Dokonalá péče o zuby se vždy zakončuje výplachem ústní dutiny ústní vodou. Bělost zubů podporuje Lacalut white ústní voda určená k odstranění zabarvení zubní skloviny a k zamezení zápachu z úst díky chloridu zinečnatému. Lacalut white ústní voda bez alkoholu rozpouští zabarvení na zubech bez agresivních bělících složek. Zubní sklovina se remineralizuje a zpevňuje. Silně antisepticky působí obsažený olej z tymiánu a také olej z eukalyptu, který má též osvěžující a dezinfekční účinky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.